Functie Naam E-mail Telefoonnummer
Directeur Dhr. K. Koper k.koper@koperbv.nl 06 - 53 16 73 91
Bedrijfsbureau Dhr. T. Koper t.koper@koperbv.nl 06 - 53 92 00 39
Projectleider Dhr. D. van Buuren d.vanbuuren@koperbv.nl 06 - 10 75 83 11
Calculatie Dhr. R. Deken r.deken@koperbv.nl 06 - 46 54 17 82
Planning Dhr. B. Koper b.koper@koperbv.nl 06 – 13 67 34 13
Uitvoering Dhr. S. Witteveen s.witteveen@koperbv.nl 06 - 23 88 39 77
Uitvoering Dhr. N. Lakeman n.lakeman@koperbv.nl 06 - 12 13 88 23
Werkplaats Dhr. R. Buis r.buis@koperbv.nl 06 – 25 30 61 88
Hoofd administratie en personeelszaken Mevr. H. Koper h.koper@koperbv.nl 06 - 51 76 27 23
Crediteuren administratie
Aanwezig op donderdag- en vrijdagmiddag
Mevr. H. Koper h.koper@koperbv.nl 0228 - 58 27 98
KAM-Coördinator / Preventiemedewerker Mevr. J. Neuvel j.neuvel@koperbv.nl 0228 - 58 27 98
Administratief medewerker Mevr. L. Roozendaal l.roozendaal@koperbv.nl 0228 - 58 27 98
  • De Kibbel 1a
    1693 NW Wervershoof

Over Ons

J. Koper & Zn. BV is een gespecialiseerd bedrijf werkzaam in de grond-, weg- en waterbouw. Wat van oorsprong is begonnen met bagger- en beschoeiingswerkzaamheden is uitgegroeid tot een veelzijdig bedrijf in het uitvoeren van civieltechnische werkzaamheden.

© Copyright 2018 J. Koper & Zn. B.V.