Functie Naam E-mail Telefoonnummer
Directeur Dhr. K. Koper k.koper@koperbv.nl 06 - 53 16 73 91
Projectleider Dhr. D. van Buuren d.vanbuuren@koperbv.nl 06 - 10 75 83 11
Bedrijfsbureau Dhr. T. Koper t.koper@koperbv.nl 06 - 53 92 00 39
Calculatie Dhr. J. Hoekstra j.hoekstra@koperbv.nl 06 - 29 09 92 26
Uitvoering Dhr. S. Witteveen s.witteveen@koperbv.nl 06 - 23 88 39 77
Uitvoering Dhr. M. Kaarsemaker m.kaarsemaker@koperbv.nl 06 - 13 67 34 13
Uitvoering Dhr. N. Lakenman n.lakenman@koperbv.nl 06 - 12 13 88 23
Werkplaats Dhr. R. Buis r.buis@koperbv.nl 06 - 49 49 27 43
Planning Algemeen planning@koperbv.nl 06 - 30 99 05 88
Hoofd administratie Mevr. H. Koper h.koper@koperbv.nl 06 - 51 76 27 23
Crediteuren administratie Mevr. N. Gozukara n.gozukara@koperbv.nl 0228 - 58 27 98
Administratief medewerker Mevr. L. Roozendaal l.roozendaal@koperbv.nl 0228 - 58 27 98
KAM-Coördinator Mevr. J. Neuvel j.neuvel@koperbv.nl 0228 - 58 27 98
  • De Kibbel 1a
    1693 NW Wervershoof

Over Ons

J. Koper & Zn. BV is een gespecialiseerd bedrijf werkzaam in de grond-, weg- en waterbouw. Wat van oorsprong is begonnen met bagger- en beschoeiingswerkzaamheden is uitgegroeid tot een veelzijdig bedrijf in het uitvoeren van civieltechnische werkzaamheden.

© Copyright 2016 Schouten Webcreations